SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

Home staging

Home staging to bardzo cenione i popularne narzędzie marketingowe, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. W myśl zasady „czas to pieniądz”,  każdy dodatkowy dzień bez nowego właściciela to niższa cena i wyższe koszty miesięcznego utrzymania nieruchomości.  Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest właśnie home staging.

Dzięki odpowiednim pracom i zabiegom tj. m.in.: uporządkowanie przestrzeni, nadanie funkcji pomieszczeniom, poprzez niezbędne prace remontowe lub naprawcze, aż po kolorystyczny dobór dodatków, kończąc na profesjonalnej sesji zdjęciowej – zwiększamy atrakcyjność danej nieruchomości, a przede wszystkim szansę na jej szybszą sprzedaż lub wymianę.

 

pokój z kwiatami. Home staging Legnica firma

DLA KOGO JEST HOME STAGING?

Z miesiąca na miesiąc odnotowujemy wzrost zainteresowania home stagingiem. Dotyczy to również osób, które dopiero zaczynają myśleć o poszukiwaniu nabywcy lub najemcy swojej nieruchomości. Bardzo cieszy nas fakt, że trafiają do nas ludzie świadomi tego, że aby pokazać walory mieszkania/domu niezbędne jest jego odpowiednie przygotowanie. Jeżeli masz problem ze sprzedażą lub wynajmem mieszkania? Jeśli od dłuższego czasu nie możesz znaleźć jego nabywcy - to znak, że powinieneś trafić właśnie do nas. Nasi home stagerzy podniosą jej atrakcyjność, a także wskażą wszelkie wady i usterki (bardzo często niedostrzegane przez Ciebie, ponieważ przez lata zdążyłeś już do nich przywyknąć). Zgodnie z obowiązującymi trendami, stworzą wnętrze, w którym klient dostrzeże potencjał aranżacyjny Twojej nieruchomości.

SAME KORZYŚCI

Gwarantujemy Ci, że zainwestowane środki przyniosą wymierny efekt w postaci:

  • zwiększenia zainteresowanie nieruchomością
  • redukcji liczby argumentów przemawiających za obniżeniem jej ceny

Nie wierzysz? Sprawdź to! Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

usmiechnięta kobieta. Home staging konsultacja