SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

Wsparcie budowlane

Główną ideą propagowaną przez naszą firmę jest ekologia i energooszczędność. Świadcząc więc usługi w zakresie wsparcia budowlanego, świadomie wybieramy rozwiązania, które pomagają ograniczyć zużycie energii. Dodatkowo sprawiają one, że dom staje się ciepły, zdrowy i co najważniejsze niedrogi w eksploatacji. Jeżeli chcesz, abyśmy zapewnili Ci właściwy bilans energetyczny, musimy zająć się źródłem problemów związanych z tym, co ma największy wpływ na komfort cieplny w Twoim domu. Kluczowe jest więc w tym przypadku przeprowadzenie kompleksowej termomodernizacji.

 

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Zadbaj o termomodernizację budynku i zgłoś cię do programu "Czyste powietrze". Właściciele domów jednorodzinnych mogą starć się o dotację lub niskooprocentowaną pożyczkę na termomodernizację budynku, czyli ocieplenie domu, wymianę stolarki oraz urządzenia grzewczego.

OCIEPLENIE ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH TO WYSOKA OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII   

Jednym z najważniejszych elementów termomodernizacji jest prawidłowe ocieplenie ścian zewnętrznych. Czy wiesz, że aż 40% ciepła ucieka przez elewację, 20% przez dach, 15 % przez okno, 15 % przez wentylację, a 10% przez piwnicę? Sporo prawda? Prawidłowe ocieplenie ścian zewnętrznych pozwala zmniejszyć koszty jego ogrzewania nawet o 60%. Należy podkreślić, że dobre systemy ociepleń powinny odznaczać się wysoką termoizolacyjnością, trwałością i atrakcyjnością elewacji.

 

dom w zielonym ogrodzie. Ocieplenie budynku Legnica
kobieta wskazująca lewą ręką kierunek. Ocieplenie domu termoizolacja

Współpraca z wiodącymi producentami materiałów termomodernizacyjnych pozwala nam na dopasowanie najkorzystniejszego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować maksimum korzyści przy zachowaniu korzystnej i konkurencyjnej ceny.

JEŻELI CHCESZ ZYSKAĆ

  • oszczędność energii
  • niższe koszty ogrzewania
  • zmniejszenie zapotrzebowania na energię
  • wkład w poprawę stanu powietrza